огромна

Огромна векна леб среде Скопје ги зачуди минувачите

Огромна векна леб е поставена на скверот во близина на булеварот Партизански одреди на автобуската постојка. Станува збор за герила-акција на млади луѓе како нивен …

Огромна векна леб среде Скопје ги зачуди минувачите Прочитај повеќе »

Дете сакало да изврши нужда, а во школката го дочекала огромна змија

Замислете ја ситуацијата. Одите во домашниот тоалет, а таму ве чека – кралски питон. Всушност, тоа му се случило на едно петгодишно дете од англискиот …

Дете сакало да изврши нужда, а во школката го дочекала огромна змија Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Огромна подводна пирамида откриена во близина на Португалија!

Португалските вести известија за откритието на голема подводна пирамида, која прв ја открил Диоцлециано Силва, меѓу островот Сао Мигуел и Терцеира, во португалскиот Азори. Според …

(ВИДЕО) Огромна подводна пирамида откриена во близина на Португалија! Прочитај повеќе »

(ФОТО) Обожавателката на Цеца направи огромна тетоважа со нејзиниот лик

Фотографијата е објавена на Инстаграм, а тоа што обожавателката на пејачката го направи е вредно за секое внимание. Дека музичките ѕвезди се вистински идоли на …

(ФОТО) Обожавателката на Цеца направи огромна тетоважа со нејзиниот лик Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Љубовта меѓу човекот и лавот може да биде огромна и поискрена од која било друго

Нивната љубов е толку голема што од мазење и гушкање никогаш не им е доста. На снимката може да се забележи возрасен мажјак лав како …

(ВИДЕО) Љубовта меѓу човекот и лавот може да биде огромна и поискрена од која било друго Прочитај повеќе »

(ФОТО) Огромна гужва и хистерија и гужва поради Џејсон Деруло

Џејсон Деруло настапи пред 30.000 луѓе на преполниот „Мејн стејџ“. Третата вечер на „EXIT“ го одбележа огромната гужва, неподносливата прашина, и настапот на Џејсон Деруло, …

(ФОТО) Огромна гужва и хистерија и гужва поради Џејсон Деруло Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Огромна експлозија снимена на Месечината

Научниците на НАСА ја снимија, досега наголема експлозија која се случила на површината на Месечината, откако метеор со експлозивна сила од преку десет крстаречки ракети, …

(ВИДЕО) Огромна експлозија снимена на Месечината Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Рецепт за огромна радост: Еве како да направите домашна Нутела

Иако видеото на БазФид детално и чекор по чекор ќе ви објасни како да направите Нутела во домашни услови, еве го и рецептот: – Две …

(ВИДЕО) Рецепт за огромна радост: Еве како да направите домашна Нутела Прочитај повеќе »

Scroll to Top