Пипа Мидлтон

Се породи Пипа Мидлтон, сестрата на Кејт третпат стана мајка

Пипа Мидлтон и нејзиниот сопруг Џејмс Метјус станаа родители по третпат. По синот Артур и ќерката Грејс, тие добија уште едно девојче. Пипа подолг период се …

Се породи Пипа Мидлтон, сестрата на Кејт третпат стана мајка Прочитај повеќе »

(Фото) Пипа Мидлтон два месеци по породувањето повторно е секси

Пипа Мидлтон помладата сестра на војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон, по само два месеци од породувањето покажа дека многу брзо се вратила во форма. Пипа …

(Фото) Пипа Мидлтон два месеци по породувањето повторно е секси Прочитај повеќе »