после

Анастасија Ражнатовиќ пред и по пластичните операции

Анастасија Ражнатовиќ, која важи за една од најубавите девојки на Балканот, пред да ги направи корекциите на своето лице, имала поинаков нос и усни, а …

Анастасија Ражнатовиќ пред и по пластичните операции Прочитај повеќе »

(ФОТО) Анастасија пред и по пластичните операции

Ќерката на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ, е многу популарна на „Инстаграм“ и секојденвно објавува фотографии на кои изгледа совршено. Сепак, повеќе од очигледно е дека има …

(ФОТО) Анастасија пред и по пластичните операции Прочитај повеќе »

По осум години, Винко конечно се ослободил од минусот на тековната сметка

Хрватот Винко Матиќ (28) пред еден месец конечно се ослободил од минусот на тековната сметка, кој го влечел уште од 2008 година. Тогаш поставувал клими …

По осум години, Винко конечно се ослободил од минусот на тековната сметка Прочитај повеќе »

По 11 септември, „Дизни“ исфрли сцена од цртаниот филм

Сцената во која лошиот вонземјанин ги брка главните јунаци изгледа сосема поинаку од таа што е направена во септември 2001 година.Терористичкиот напад на 11 септември …

По 11 септември, „Дизни“ исфрли сцена од цртаниот филм Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) После паѓање на бина, Лепа Брена повторно ги насмеа сите

Српската пејачка Лепа Брена во последно време на своите настапи ја прати „лоша среќа“. Во два наврати веќе и се случи да падне на бина, …

(ВИДЕО) После паѓање на бина, Лепа Брена повторно ги насмеа сите Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Се подготвувала за венчавка – После седум часа дотерување не можеле да ја препознаат

Кога Холи влегла во фризерскиот салон на Сара во САД, изгледала прилично не средена, со долга коса и облека која буквално висела на неа. Таа …

(ВИДЕО) Се подготвувала за венчавка – После седум часа дотерување не можеле да ја препознаат Прочитај повеќе »

Ја снимал својата девојка додека спие – После ваков стрес косата и побелела

Без разлика дали верувате во духови или не, самата помисла на нив доаѓа до одредена доза на страв. Нема никакво објаснување за овој наш страни …

Ја снимал својата девојка додека спие – После ваков стрес косата и побелела Прочитај повеќе »