познатата

(ВИДЕО) ПАДНА ДОГОВОР – Карлеуша снима дует со оваа позната турска ѕвезда!

За време на неодамнешниот престој во Истанбул, Јелена договори дует, како и голем концерт во Истанбул. Таа до октомври ќе издаде нова дуетска песна, и …

(ВИДЕО) ПАДНА ДОГОВОР – Карлеуша снима дует со оваа позната турска ѕвезда! Прочитај повеќе »

(ФОТО) Оваа позната актерка му беше девојка на Мете од познатата серија

Мете или Ефе од хит серијата, „Повторно роден“, е манекен, фото модел и познат актер по кој лудуваат жените. Неговото име е Шукри, а тој …

(ФОТО) Оваа позната актерка му беше девојка на Мете од познатата серија Прочитај повеќе »

Познатата водителка приклучена на апарати – Убавицата се здоби со страшни повреди

Водителката на „Пинкови ѕвездички“ Душица Јаковлевиќ ги загрижи своите фанови на Инстаграм кога објавила фотографија на која има модринки на вратот. Имено водителката била на …

Познатата водителка приклучена на апарати – Убавицата се здоби со страшни повреди Прочитај повеќе »