претстави

Путин го претстави новиот руски супер војник!

Рускиот претседател Владимир Путин го претстави генетски модифицираниот супер војник и, како што вели, е посмртоносен дури и од нуклеарна бомба. Путин ги предупреди повеќето …

Путин го претстави новиот руски супер војник! Прочитај повеќе »

(ФОТО) ИРА Е ТОП, НО… – Поранешната пејачка од „Колонија“ го претстави сопругот

По овие фотки на Индира Левак многу жени сигурно ќе и позавидат. Долгогодишната пејачка од групата „Колонија“, Индира Левак, неодамна започна соло кариера, а со …

(ФОТО) ИРА Е ТОП, НО… – Поранешната пејачка од „Колонија“ го претстави сопругот Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Љубов на прво сослушување – Жељко Самарџиќ конечно ја претстави својата МИЛА!

Ова воедно е најава на новиот албум на пејачот, и низата на спотови кои ги подготви за својата публика. По долгото чекање, конечно осамна спотот …

(ВИДЕО) Љубов на прво сослушување – Жељко Самарџиќ конечно ја претстави својата МИЛА! Прочитај повеќе »

Scroll to Top