Путин го претстави новиот руски супер војник!

By

Рускиот претседател Владимир Путин го претстави генетски модифицираниот супер војник и, како што вели, е посмртоносен дури и од нуклеарна бомба.

Путин ги предупреди повеќето студенти околу него дека научниците во Русија се на работ да го разбијат генетскиот код и да создадат нешто што може да биде и далеку пострашно и од атомска бомба.

Во шокантниот говор рускиот лидер изјави дека светот набргу би можел да се угледа на супер човечките војници како од научнофантастичните филмови, кои не можат да почувствуваат болка или страв.

Овој говор доаѓа во момент на ескалација на Корејскиот Полуостров и мониторингот на страв за навестувањето дека може да избие нуклеарна војна меѓу Северна Кореја и САД.

Видете го неговиот говор:

 

Ќе ви се допадне

AnimeDao watch anime online: Jujutsu Kaisen (TV) Episode 24

4Anime 4anime kakegurui: TONIKAWA: Over the Moon For You Episode 12