првпат

Ја жртвував мојата кариера за тој да игра фудбал, Шакира првпат проговори за разделбата со Пике

Колумбиската пејачка Шакира првпат јавно проговори за разделбата со фудбалерот Жерар Пике. Таа за магазинот „Elle“ раскажа дека и е тешко да зборуваа во живо, …

Ја жртвував мојата кариера за тој да игра фудбал, Шакира првпат проговори за разделбата со Пике Прочитај повеќе »

Аца Лукас за првпат ги покажа синовите кои не растеле со него – Еве како изгледаат и со што се занимаваат

Аца Лукас обично го гледаме во друштво на најмладата ќерка Викторија, која ја доби во бракот со Соња Вуксановиќ. Она што многумина не го знаат …

Аца Лукас за првпат ги покажа синовите кои не растеле со него – Еве како изгледаат и со што се занимаваат Прочитај повеќе »

(ФОТО) За првпат во јавноста: Хелена Роза го покажа бебето

Хелена Роза деновиве стана мајка по втор пат и на свет донесе син. Веста за приновата ја објави нејзиниот партнер, Игор, кој преку социјалните мрежи …

(ФОТО) За првпат во јавноста: Хелена Роза го покажа бебето Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) За првпат во јавност фотка од Анастасија и Цеца – Безброј емоции на едно место

Нежна фотографија на мајката и ќерката говорат повеќе од илјада зборови. Дел од фотката од семејниот албум на семејството Ражнатовиќ е достапен за јавноста, а …

(ВИДЕО) За првпат во јавност фотка од Анастасија и Цеца – Безброј емоции на едно место Прочитај повеќе »

Scroll to Top