сдсм

(Фото) Се сврши пратеникот на СДСМ Коста Костадинов

Се сврши пратеникот и портпарол на СДСМ Коста Костадинов. Тој сподели дека ја побарал за сопруга неговата девојка Марија Десанова и објави фотографија од свршеничкиот …

(Фото) Се сврши пратеникот на СДСМ Коста Костадинов Прочитај повеќе »

Пратеничка на СДСМ и градоначалникот на Валандово повредени во сообраќајка

Во сообраќајна несреќа што се случила вчера на патот Демир Капија – Удово, кај местото „Маркова чешма“, потешко е повредена пратеничката на СДСМ Мери Лазарова, …

Пратеничка на СДСМ и градоначалникот на Валандово повредени во сообраќајка Прочитај повеќе »

Scroll to Top