седна

Седна на трактор и го изора ликот на Ким Јонг Ун

Италијанскиот уметник Дарио Камбарин направи на полето со пченка, недалеку од Верона, голем портрет на севернокорејскиот лидер Ким Јонг Ун, и под него напиша „Опасност“. …

Седна на трактор и го изора ликот на Ким Јонг Ун Прочитај повеќе »

(ФОТО) Српската старлета „смува“ НБА ѕвезда, па со блага насмевка му седна во скут во џакузито на јахта

Пол Џорџ ужива во Сплит со друштвото и својата поубава половина од Србија. Тој ова лето го промени клубот и после доли години во Индијана …

(ФОТО) Српската старлета „смува“ НБА ѕвезда, па со блага насмевка му седна во скут во џакузито на јахта Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Тинејџерка седна зад воланот, и ја уби помалата сестра – Крвавиот судар го пренесе во живо

Калифорниската тинејџерка направи емотивна снимка, од страшната несреќа на Инстаграм, а потоа ја сними нејзината смртно повредена сестра. Обдулија Санчез (18) се сними себе си …

(ВИДЕО) Тинејџерка седна зад воланот, и ја уби помалата сестра – Крвавиот судар го пренесе во живо Прочитај повеќе »