соња вуксановиќ

Пукнал силиконот на Соња Вуксановиќ, поранешната на Аца Лукас заврши во болница

Поранешната сопруга на фол пејчаот Аца Лукас, Соња Вуксановиќ добила сепса поради незгодата со силиконот кој и пукнал во задникот. Таа веднаш била итно префрлена …

Пукнал силиконот на Соња Вуксановиќ, поранешната на Аца Лукас заврши во болница Прочитај повеќе »

Аца Лукас: Ќе проголтам сè што ќе ми сервира Соња поради моите деца

Фолк-пејачот Аца Лукас во интервју за српските медиуми зборуваше за односот кој го има со поранешната сопруга Соња Вуксановиќ и за тоа дека е подготвен да …

Аца Лукас: Ќе проголтам сè што ќе ми сервира Соња поради моите деца Прочитај повеќе »

Аца Лукас и Соња се вратија од романтично патување

Фолк ѕвездата Аца Лукас беше снимен со неговата сопруга Соња Вуксановиќ на белградскиот аеродром „Никола Тесла“, каде двојката слета по неколкудневното романтично патување. Медиумите пишуваа …

Аца Лукас и Соња се вратија од романтично патување Прочитај повеќе »

Соња Вуксановиќ во полиција испрашувана за убиството на Радуловиќ

Соња Вуксановиќ била сослушана како граѓанин, како и сите останати кои биле затечени во локалот во кој непознат напаѓач го застрелал Лука Радиловиќ. Радуловиќ во …

Соња Вуксановиќ во полиција испрашувана за убиството на Радуловиќ Прочитај повеќе »

Соња Вуксановиќ го украси домот со велигденски јајца

За разлика од повеќето, Соња Вуксановиќ одлучила од јајцата да направи велигденски букет. А како тоа изгледа, поранешната сопруга на Аца Лукас објави на својот …

Соња Вуксановиќ го украси домот со велигденски јајца Прочитај повеќе »

Жељко: Соња ли ќе ни ги бира идните девојки на мене и на Лукас?!

Откако Соња Вуксановиќ наводно ја шутнала свршеницата на својот прв сопруг, Жељко Шашиќ, во познат белградски ресторан, Сашиќ се слушнал со својата и ќерката на …

Жељко: Соња ли ќе ни ги бира идните девојки на мене и на Лукас?! Прочитај повеќе »

Се огласи Соња Вуксановиќ за инцидентот со вереницата на Жељко Шашиќ

По скандалот кој настана откако се појавиле информации дека Соња Вуксановиќ ја претепала девојката на поранешниот сопруг Жељко Шашиќ,, сега и поранешната сопруга на Аца …

Се огласи Соња Вуксановиќ за инцидентот со вереницата на Жељко Шашиќ Прочитај повеќе »

Соња Вуксановиќ ја нападнала свршеницата на Жељко Сашиќ

Свршеницата на Жељко Сашиќ, Катарина Лазиќ, тврди дека поранешната сопруга на Аца Лукас, Соња Вуксановиќ, физички ја нападнала во ноќта меѓу саботата и неделата. Инцидентот …

Соња Вуксановиќ ја нападнала свршеницата на Жељко Сашиќ Прочитај повеќе »

Лукас ѝ испрати цвеќе на поранешната жена

Соња Вуксановиќ претходната ноќ во еден ресторан го прослави 42. роденден во друштво на најблиските. Аца Лукас не бил присутен, но на својата поранешна сопруга …

Лукас ѝ испрати цвеќе на поранешната жена Прочитај повеќе »

Соња откри зошто сѐ уште го носи презимето Вуксановиќ

Поранешната сопруга на Аца Лукас, Соња, во јавноста откри зошто сѐ уште го носи презимето Вуксановиќ. „И понатаму сум Вуксановиќ, додека мојот сопруг не се …

Соња откри зошто сѐ уште го носи презимето Вуксановиќ Прочитај повеќе »

Поранешната сопруга на Аца Лукас само со пешкир на себе

Откако се разведе од Аца Лукас, Соња Вуксановиќ сè почесто објавува фотографии на кои ги истакнува своите атрибути. Кратки фустанчиња, деколте, перверзни пози станаа секојдневна …

Поранешната сопруга на Аца Лукас само со пешкир на себе Прочитај повеќе »