сум

(ФОТО) Погоди кој сум? – Некогаш слатко девојче, а денеска една од најубавите водителки

Дали можете да претпоставите за кого се работи?Дали ја препознавате младата дама од фотографијата? Во прашање е една позната водителка, која многу луѓе ја сметаат …

(ФОТО) Погоди кој сум? – Некогаш слатко девојче, а денеска една од најубавите водителки Прочитај повеќе »

„Јас сум ајкула“ – Кога ќе ја видите Јелена целата мокра, ќе ви биде јасно зошто го кажа тоа!

Водителката и спасителка повторно зададе задача за младите девојки, а попатно ги воодуеви обожавателите на Инстаграм. Јелена Бачиќ-Алимпиќ, неодамна предизвика големо внимание во бикинито, на …

„Јас сум ајкула“ – Кога ќе ја видите Јелена целата мокра, ќе ви биде јасно зошто го кажа тоа! Прочитај повеќе »

(ФОТО) „НЕ СУМ НА ДИЕТА ПОРАДИ ИЗГЛЕДОТ“ – Марија Шерифовиќ призна зошто ослабнала 10 килограми!

Марија Шерифовиќ за кратко време ја донесе линијата во ред и е презадоволна со својот нов изглед. Таа драстично ослабна и ја изненади јавноста со …

(ФОТО) „НЕ СУМ НА ДИЕТА ПОРАДИ ИЗГЛЕДОТ“ – Марија Шерифовиќ призна зошто ослабнала 10 килограми! Прочитај повеќе »

Scroll to Top