телефон

Смарт телефон со ретро изглед кој потсетува на фиксен

Презентиран е мобилен телефон чија цел е да разбуди носталгија кај корисниците. Овој паметен телефон има дизајн на класичен домашен телефон однадвор, со ротирачки бројчаник. Сепак, …

Смарт телефон со ретро изглед кој потсетува на фиксен Прочитај повеќе »

Компанија нуди 100.000 долари, ако една година издржите без паметен мобилен

Непозната компанија покрена иницијатива за натпревар во кој учесниците ќе можат да освојат 100.000 долари, ако една година издржат да не користат мобилен телефон. Пријавите …

Компанија нуди 100.000 долари, ако една година издржите без паметен мобилен Прочитај повеќе »

Игор ѝ го скрши мобилниот на Северина

Северина и Игор Којиќ имаат проблеми во бракот, пишува српскиот таблоид „Скандал“. Според блиски пријатели на семејството, Игор и Северина неодамна присуствувале на семејна прослава …

Игор ѝ го скрши мобилниот на Северина Прочитај повеќе »

Девојче починало откако телефон ѝ експлодирал во раката

Индијката Ума Орам разговарала на мобилен телефон, кога ѝ експлодирал во раката. Девојчето се здобило со повреди на рацете, градите и нозете. Веднаш била пренесена …

Девојче починало откако телефон ѝ експлодирал во раката Прочитај повеќе »

Како да ги вратите фотографиите што сте ги избришале од телефонот

Сите понекогаш по грешка сме избришале некоја фотографија од телефонот. Постои начин тие фотографии да се вратат. Без разлика дали користите андроид или ајфон, можете повторно да дојдете …

Како да ги вратите фотографиите што сте ги избришале од телефонот Прочитај повеќе »

(Фото) Бујар Османи сака телефон како на Коѕијас

Вицепремиерот задолжен за европски интеграции на Македонија, Бујар Османи, објави на „Твитер“ дека сака нов модерен паметен телефон како на својот грчки колега Коѕијас. Османи вели …

(Фото) Бујар Османи сака телефон како на Коѕијас Прочитај повеќе »

Руска студентка изведе стриптиз за да добие нов ајфон

Видеото на кое руската студентка Јевгенија С. (19) изведува стриптиз за да го добие најновиот ајфон предизвика бура на социјалните мрежи во Русија. Изведениот стриптиз …

Руска студентка изведе стриптиз за да добие нов ајфон Прочитај повеќе »

Scroll to Top