утрово

Скопје утрово мрзне – од попладне циклон над Македонија, следи голема промена

Времето во западните делови во текот на ноќта беше променливо облачно, а во источните делови од земјата на повеќето места имаше мала до умерена облачност …

Скопје утрово мрзне – од попладне циклон над Македонија, следи голема промена Прочитај повеќе »

Ова е човекот кој утрово пукаше во актерката – Психијатар дојде во посета на Ивана

Воспоставено е дека куршумот само направил минимална штета, и дека актерката има субдурален хематон на мозокот (згрутчување на крвта) која се формира поради повреда на …

Ова е човекот кој утрово пукаше во актерката – Психијатар дојде во посета на Ивана Прочитај повеќе »

(ФОТО) Ова е актерката во која беше пукано утрово

Младата белградска актерка Ивана Панзаловиќ има играно во многу серии како Курсаџии, Семејството Сингелиќ, Монтевидео и други. Таа беше ранета од своето момче, инаку, познат …

(ФОТО) Ова е актерката во која беше пукано утрово Прочитај повеќе »

Scroll to Top