вага

Хороскопски знаци кои лесно влегуваат во врска со колеги

И покрај тоа што експертите за кариера советуваат дека секој треба да го одвои приватниот живот од работата, сепак некои луѓе намерно ги мешаат емоциите, …

Хороскопски знаци кои лесно влегуваат во врска со колеги Прочитај повеќе »

Три хороскопски знаци кои ќе имаат среќа во февруари

Февруари ќе биде интересен период, особено поради ретроградниот Меркур. Добрите работи најмногу ќе ги почувствуваат лицата родени во три хороскопски знаци. Водолија  Во текот на …

Три хороскопски знаци кои ќе имаат среќа во февруари Прочитај повеќе »

2020 носи љубовна бајка за 3 хороскопски знаци

Бројни астролошки предвидувања истакнуваат дека 2020 ќе биде особено среќна за некои од хороскопските знаци. Треба да се земат во предвид многу фактори, но сепак …

2020 носи љубовна бајка за 3 хороскопски знаци Прочитај повеќе »

Три хороскопски знаци кои важат за најдобри мајки

Астролозите ни откриваат кои знаци во хороскопот важат за најдобри мајки и кои притоа му овозможуваат уникатно искуство на нивното дете, создавајќи топол хармоничен дом …

Три хороскопски знаци кои важат за најдобри мајки Прочитај повеќе »

Најважните датуми во 2018 година за секој хороскопски знак

Ова се најважните датуми во 2018 за секој хороскооски знак! Овен: 12.6 – одличен ден за љубов; 22.4 – неочекувана романтична средба; 24.12 – неочекувано складна …

Најважните датуми во 2018 година за секој хороскопски знак Прочитај повеќе »

Кој е најправедниот и најинтелигентен хороскопски знак?

Кога станува збор за рамнотежата и контролата, тогаш вагите ја имаат главната улога. Мирољубиви и праведни по природа, луѓето кои припаѓаат на овој знак не …

Кој е најправедниот и најинтелигентен хороскопски знак? Прочитај повеќе »

Три хороскопски знаци кои освојуваат на прв поглед

Проверете дали вие се наоѓате меѓу трите најубави хороскопски знаци кои освојуваат на прв поглед. ВАГА Вагата е еден од најубавите знаци во Зодијакот, а …

Три хороскопски знаци кои освојуваат на прв поглед Прочитај повеќе »

Колку се интелигентни хороскопските знаци

Пронајдете го вашиот хороскопски знак и интелигенцијата многу лесно може да ја категоризирате според него. Огнените знаци (Овен, Лав, Стрелец) имаат интуитивна интелигенција. Тие ги …

Колку се интелигентни хороскопските знаци Прочитај повеќе »

Ана Николиќ имала 125 килограми по породувањето

Ана свати дефинитивно дека претерала кога лекарите ја предупредиле на високото ниво на шеќер во крвта и притисокот – раскажува извор близок до Николиќ.Во текот …

Ана Николиќ имала 125 килограми по породувањето Прочитај повеќе »

Scroll to Top