водителот

(ВИДЕО) Водителот на временската прогноза испушти гас во програма во живо!

Многу во коментарите на социјалните мрежи тврдат дека баш добро „нанишанил“.Американскиот водител на временската прогноза требаше на своите верни гледачи, само да им соопшти дали …

(ВИДЕО) Водителот на временската прогноза испушти гас во програма во живо! Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) „Врати се кога ќе ти порасне коса“ – МОНСТРУМ водителот го навреди момчето кое се бори со ракот

Холмс на семејството му посака среќа во собирањето на средствата, но додека го завршуваше разговорот, одлучи да емисијата ја одјави на бизарен начин. Гледачите на …

(ВИДЕО) „Врати се кога ќе ти порасне коса“ – МОНСТРУМ водителот го навреди момчето кое се бори со ракот Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Водителот испушти гас среде пренос во живот, а реакцијата на водителката е непроценлива

Не е лесно да се биде водител. Тие се секогаш во центарот на вниманието, а преносот во живо е веројатно стресен до лудило. На водителот …

(ВИДЕО) Водителот испушти гас среде пренос во живот, а реакцијата на водителката е непроценлива Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Водителот известуваше во живо, а тоа што му се случи квалитетно ги изнасмеа сите!

Кога презентерот на временска прогноза Дерик Хартиган се јави на програма во живо, не очекуваше да му се случи нешто невообичаено. Имено, додека мирно и …

(ВИДЕО) Водителот известуваше во живо, а тоа што му се случи квалитетно ги изнасмеа сите! Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Ова не сте го виделе во Дневникот досега – Водителот откри што носи под масата

Водителот на „Дневник“ Бранко Веселиновиќ и неговиот колега од спортската редакција Александар Аца Стојановиќ, објави интересна фотка на Инстаграм.Сите оние кои ја следат емисијата „Дневник …

(ВИДЕО) Ова не сте го виделе во Дневникот досега – Водителот откри што носи под масата Прочитај повеќе »

(ФОТО) Водителот тајно се ожени – Си ја ќари 20. години помладата колешка

Српскиот водител Зоран Пејиќ Пеја се оженил тајно и тоа со својата 20. години помлада колешка, Драгана Качавенда. Двајцата се заколнале на вечна љубов на …

(ФОТО) Водителот тајно се ожени – Си ја ќари 20. години помладата колешка Прочитај повеќе »