зад

Зад главата на Абрахам Линколн се наоѓа тајна просторија

Маунт Рашмор е монументален гранитен споменик кој го креирал Гутон Борглум, а се состои  од 18-метарски скулптури на главите на поранешните претседатели на САД. Се …

Зад главата на Абрахам Линколн се наоѓа тајна просторија Прочитај повеќе »

„Го гледате ли човекот зад мене? Цел ден ми поставува вакви прашања“ – Внимавајте

Хејли Оскар се сончала, кога човек на 40-годишна возраст и пришол. Човекот се обидувал да започне разговор за нејзините тетоважи, додека упадливо гледал во нејзиниот …

„Го гледате ли човекот зад мене? Цел ден ми поставува вакви прашања“ – Внимавајте Прочитај повеќе »

(ФОТО) Баш се палави! – Што прават Милица и Емина зад сцената?

Емина Јховиќ и Милица Тодоровиќ на големо се подготвуваат за новата песна, а заедно се нашле на снимањето на нивната нова песна. Пејачките очигледно лудо …

(ФОТО) Баш се палави! – Што прават Милица и Емина зад сцената? Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Тинејџерка седна зад воланот, и ја уби помалата сестра – Крвавиот судар го пренесе во живо

Калифорниската тинејџерка направи емотивна снимка, од страшната несреќа на Инстаграм, а потоа ја сними нејзината смртно повредена сестра. Обдулија Санчез (18) се сними себе си …

(ВИДЕО) Тинејџерка седна зад воланот, и ја уби помалата сестра – Крвавиот судар го пренесе во живо Прочитај повеќе »

Scroll to Top