Зак Ефрон

Зак Ефрон за време на снимањето во џунгла, добил опасна инфекција

Глумецот Зак Ефрон заврши во болница откако за време на снимањето на новиот документарец во Нова Гвинеја добил смртоносна инфекција. Тој на средината на декември …

Зак Ефрон за време на снимањето во џунгла, добил опасна инфекција Прочитај повеќе »

По десет години Зак Ефрон и Ванеса Хаџенс се повторно во врска

Зак Ефрон и Ванеса Хаџенс се повторно заедно, пренесуваат американските медиуми. Дека двојката по една деценија е повторно заедно, ја потврдил извор близок до актерот, …

По десет години Зак Ефрон и Ванеса Хаџенс се повторно во врска Прочитај повеќе »

Селена Гомез е во врска со Зак Ефрон

Американската актерка и пејачка Селена Гомез е во врска нејзиниот колега Зак Ефрон, пишуваат американските медиуми. Веста за нивната љубовна романса ја обелодени таблоидот Radaronline, повикувајќи …

Селена Гомез е во врска со Зак Ефрон Прочитај повеќе »

Scroll to Top