замина

(ВИДЕО) Брутално го нападна полицаецот па смирено си замина – Целата главата му беше крвава

На снимката се гледа како полицаецот претрпе повреди по рацете. Неодамна една снимка на еден брутален напад ги шокираше корисниците на социјалните мрежи. Имено, на …

(ВИДЕО) Брутално го нападна полицаецот па смирено си замина – Целата главата му беше крвава Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Се сврте и замина – Нов инцидент со Аца Лукас – Пејачот го прекина интервјуто

Додека жените откинаа со него на концертот во Гроцка, екипата на српски Телеграф, поразговора со популарниот фолкер, на неколку минути.Аца Лукас одржа во саботата спектакуларен …

(ВИДЕО) Се сврте и замина – Нов инцидент со Аца Лукас – Пејачот го прекина интервјуто Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Цеца – Зошто Вељко уште не замина во војска, кога ќе се соблече во бикини и што мисли за разводите на естрадата?

Фолк ѕвездата со широка насмевка раскажа за својата актуелна тема. Сепак, една работа во неа ја растажила. Со Цеца Ражнатовќ, репортерите се сретнаа на аеродромот …

(ВИДЕО) Цеца – Зошто Вељко уште не замина во војска, кога ќе се соблече во бикини и што мисли за разводите на естрадата? Прочитај повеќе »

Oткако излезе од болница Тамара прво замина овде

Старлетата Тамара Ѓуриќ која помина 4 месеци во болница поради компликации по хируршкиот зафат на задникот, овој викенд за првпат илегзе во ноќен клуб. Таа …

Oткако излезе од болница Тамара прво замина овде Прочитај повеќе »

Scroll to Top