застрашувачка

Застрашувачка снимка од она што пилотите го гледаат, а патниците не

Пилот од авионската компанија „Катар Ервејс Сандип Варма“ на својот твитер-профил го објавил слетувањето на авионот на аеродромот Квинстон во Нов Зеланд. Ако се плашите …

Застрашувачка снимка од она што пилотите го гледаат, а патниците не Прочитај повеќе »

(ФОТО) Застрашувачка фотографија го обиколи светот за само еден ден

Тешко е да се поверува дека оваа фотографија е вистинска и дека нема ни ронка фотошоп во неа. Она што го гледате на оваа фотографија …

(ФОТО) Застрашувачка фотографија го обиколи светот за само еден ден Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Мирко објави застрашувачка снимка, па мајка му Гоца упати потресна порака

Српската пејачка на синот му стави до знаење дека нема сила повеќе да биде сведок на неговите постапки.Познато е дека Мирко Шијан е момче кое …

(ВИДЕО) Мирко објави застрашувачка снимка, па мајка му Гоца упати потресна порака Прочитај повеќе »

Scroll to Top