Застрашувачка снимка од она што пилотите го гледаат, а патниците не

By

Пилот од авионската компанија „Катар Ервејс Сандип Варма“ на својот твитер-профил го објавил слетувањето на авионот на аеродромот Квинстон во Нов Зеланд.

Ако се плашите од летање, тогаш ова видео не треба да го гледате. Пилотот го објавил тоа што тој го гледа за време на летот, а патниците не можат да го видат.

Погледнете:

Ќе ви се допадне

AnimeTV free animetv: Fire Force Season 2 Episode 24

KissAnime kissanime plus: How Not to Summon a Demon Lord Ω (https://kissanimeonline.com/m/317r) Episode 2