ѕирнете

(ФОТО) Ѕирнете во Инстаграмот на најубавата полицајка Лидија

Коментарите на обожавателите се посебна приказна. Веруваме дека голем број на мажи во една од своите фантазии им се врти во главата и слика од …

(ФОТО) Ѕирнете во Инстаграмот на најубавата полицајка Лидија Прочитај повеќе »

Ѕирнете во најлуксузната свадба во 2017 година

Убавата Ксенија пред неколку месеци од својот сопруг на подарок доби џиновски дијамантски прстен.Рускиот олигарх приреди незаборавно славје по повод својата свадба со руската манекенка. …

Ѕирнете во најлуксузната свадба во 2017 година Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Ѕирнете во станот на Ружица Вељковиќ

Ружица објави жешко видео кое никого не остави рамнодушен. Победничката од четвртата сезона во „Парови“, Ружица Вељковиќ, објави на Инстаграм перверзно домашно видео, кое предизвика …

(ВИДЕО) Ѕирнете во станот на Ружица Вељковиќ Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Ѕирнете во НАЈНЕВЕРОЈАТНИОТ РЕСТОРАН ВО СВЕТОТ – Тука ве послужуваат мајмуни

Наместо пари, во овој ресторан, конобарите се плаќаат со банани… Ресторанот „Кајабукља таверн“ во Јапонија, каде сопственик е Каора Отуске, стана светска атракција поради необичните …

(ВИДЕО) Ѕирнете во НАЈНЕВЕРОЈАТНИОТ РЕСТОРАН ВО СВЕТОТ – Тука ве послужуваат мајмуни Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Ѕирнете во најчудниот затвор во светот – Посетен е од туристи, чуван само однадвор, а внатре си има своја влада и економија

Дури и туристите можат овде да влезат, но на сопствена одговорност…Сместен во срцето на планинскиот град Ла Паза во Боливија, на висина од 3000 метри …

(ВИДЕО) Ѕирнете во најчудниот затвор во светот – Посетен е од туристи, чуван само однадвор, а внатре си има своја влада и економија Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Ѕирнете во овој таен грчки остров, каде се држеле илјадници затвореници

За време на воената диктатура, позната како „Режим на полковници“, од 1967 година до 1974, островот го привлече вниманието на надворешниот свет.Островот Ларос во Егејското …

(ВИДЕО) Ѕирнете во овој таен грчки остров, каде се држеле илјадници затвореници Прочитај повеќе »

(ФОТО) Ова е најбараната куќичка за летување – Кога ќе ѕирнете во неа, ќе сватите зошто

Веројатно веќе сте го испланирале својот годишен одмор, и тој пак речиси сигурно вклучува море, сонце, и апартман некаде на Јадранот, но дали некогаш сте …

(ФОТО) Ова е најбараната куќичка за летување – Кога ќе ѕирнете во неа, ќе сватите зошто Прочитај повеќе »

(ФОТО) Ѕирнете во градите на новата девојка на Гастоз

Згодната Наида објави нов серијал на провокативни фотки. Атрактивната Наида, девојката на Ненад Маринковиќ Гастоз, постојано објавуваше разголени слики, а нејзиниот нов серијал во бикини, …

(ФОТО) Ѕирнете во градите на новата девојка на Гастоз Прочитај повеќе »

(ФОТО) ЧУДО ОД 10 МИЛИОНИ ДОЛАРИ! – Ѕирнете во луксузниот дом на Ештон Качер и Мила Кунис

Новиот дом на познатата холивудска двојка, има шест спални соби, шест купатила и има 287 метри квадратни.   Мила Кунис и Ештон Качер, решија да …

(ФОТО) ЧУДО ОД 10 МИЛИОНИ ДОЛАРИ! – Ѕирнете во луксузниот дом на Ештон Качер и Мила Кунис Прочитај повеќе »

Scroll to Top