Зорана

(ФОТО) Зорана повторно се занесе со фотошопот – Сите се прашуваат, што е фората со раката?

Јовановиќ, судејќи според коментарите, а и оние на кои јасно се гледа на фотката, повторно се заигра со фотошопот. „Јас знам како да ги средам …

(ФОТО) Зорана повторно се занесе со фотошопот – Сите се прашуваат, што е фората со раката? Прочитај повеќе »

СКАНДАЛ – Дчеко дошол на секс кај Зорана, па го привела полицијата – Сослушана е и блогерката

Зорана Јовановиќ и нејзиниот дечко во неделата утрото на врата и заѕвоне непознато момче, со тврдење дека блогерката лично го повикала во станот.Српската модна блогерка, …

СКАНДАЛ – Дчеко дошол на секс кај Зорана, па го привела полицијата – Сослушана е и блогерката Прочитај повеќе »

„Молчи и молзи го фудбалерот!“ – Мажот на Верица Ракочевиќ жестоко ја навреди Зорана Јовановиќ

Вељко Кузманчевиќ не издржа да не одговори на коментарите на Зорана Јовановиќ, на неговиот неодамнешен стајлинг на еден настан. Откако Вељко Кузманчевиќ во Белата палата, …

„Молчи и молзи го фудбалерот!“ – Мажот на Верица Ракочевиќ жестоко ја навреди Зорана Јовановиќ Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Ауууу, каква бомба! – Зорана се прошета во секси издание

Некогашната модна блогерка ги намами погледите на присутните на журката која беше одржана на Белата палата. Бројни познати личности беа вчера на журката на магазинот …

(ВИДЕО) Ауууу, каква бомба! – Зорана се прошета во секси издание Прочитај повеќе »

Scroll to Top