(Фото) Ники Минаж има неверојатно млада мајка

By

Пејачката Ники Минаж предизвика големо внимание на социјалните мрежи кога објави фотографија со својата мајка. 34-годишната Минаж ретко објавува детали од својот приватен живот, па обожавателите се збунија кога видоа колку е младолика мајка ѝ. Тие оставаа коментари дека двете повеќе личат на сестри отколку на мајка и ќерка.

Ќе ви се допадне