(Видео) Елизабет Харли се соблече гола за новиот божиќен филм

Популарната британска глумица се соблече гола за време на снимањето на новиот божиќен филм „Дедо мраз се врати“, кој наскоро ќе се емитува на „Нетфликс“. Ова не и е првпат да се соблече во некои од нејзините филмови, а во новата комедија пак ја покажа одличната линија и во 6 деценија.

Покрај неа во филмот глумат и Келси Грамер, Џон Клиз и Керолин Квентин. Таа во филмот глуми модна уредничка. Новата комедија зборува за четирите сестри кои се собираат за божиќниот одмор во вила во Јоркшир. Татко им се враќа во нивните животи по 27 години со нова девојка.

Една од сестрите ќе се обиде да го собере целото семејство, но, во меѓувреме работите ќе се закомплицираат.

Scroll to Top