Анастасија покажа и повеќе од што требаше

By

Додека се подготвувала за убав вечерен помин, Анастасија Буџиќ сними неколку провокативни слики.Членката на групата „Моделс“, Анастасија Будиќ, постираше на својот Инстаграм профил, неколку слики од Ибица, а најголемото внимание привлече селфито на кое некогашната учесничка на „Фарма“, покажа и повеќе од што требаше.
Оскудно облечена и без градник, Анастасија се подготви за убав провод…

…И додека се сликаше пред огледалото и „излетаа“ брадавиците, но таа на тоа не обрна многу внимание. Или воопшто не примети дека нешто не е во ред…

Погледнете ја прочуената снимка на која Анастасија признава дека не носи гаќички:

Ќе ви се допадне

https://animeflix1.com/. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

ANIMEFLIX SK8 the Infinity (Dub)

anime sites My Hero Academia Season 5 (Dub)

animes online SK8 the Infinity

ANIMEFLIX Attack on Titan

anime website My Hero Academia Season 2 (Dub)