(Фото) Вељко во прошетка со Богдана и бебето

By

Синот на српската пејачка Цеца Ражнатовиќ, Вељко, објави фотографии од семејната прошетка со Богдана и бебето Жељко. Со нив беше и нивното семејно куча, а многумина им коментираа дека изгледаат како прекрасно младо семејство.

Вељко од пред неколку дена реши да го преуреди домот на Богдана, каде во моментов живеат. Тој планира да да направи базен, сауна, џакузи и мини теретана, а за сите овие работи ќе потроши повеќе од 100.000 евра.

(Фото) Вељко го преуредува домот на Богдана

Ќе ви се допадне

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

GoGoAnime Seirei Gensouki: Spirit Chronicles Episode 9

anime gogo Attack on Titan Season 3 Part 2

english dubbed anime Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

gogoanimehub JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable

GoGoAnime My Hero Academia Episode 4