(Фото) Вељко во прошетка со Богдана и бебето

Синот на српската пејачка Цеца Ражнатовиќ, Вељко, објави фотографии од семејната прошетка со Богдана и бебето Жељко. Со нив беше и нивното семејно куча, а многумина им коментираа дека изгледаат како прекрасно младо семејство.

dobivaj vesti na viber

Вељко од пред неколку дена реши да го преуреди домот на Богдана, каде во моментов живеат. Тој планира да да направи базен, сауна, џакузи и мини теретана, а за сите овие работи ќе потроши повеќе од 100.000 евра.

(Фото) Вељко го преуредува домот на Богдана

Scroll to Top