(ВИДЕО) Карлеуша на бродот на татко и со жешки селфиња, од кои многумина се препотија

Јелена Карлеуша уживаше денеска покрај река, а обожавателите ги почести со фотки во костим за капење.

Таа е една од најзгодите српски музички ѕвезди. Овој пат мина ден на реката Сава, поточно на бродот на својот татко Драган Карлеуш.

Таму направи и неколку фотки. Се разбира во костим за капење.

Првата, покрај скиите.

 

Втората на палубата на бродот.

И третата можеби и најпровокативна, од сите, ја направи самата.

Погледнете го нејзиното интервју на следниот линк, кое го даде за српски Телеграф:

 

Scroll to Top