(ВИДЕО) Карлеуша прошета на писта, во супер секси издание

Јелена Карлеуша стигна во Хрватска на уште еден настап.Таа повторно жари и пали. Пејачката отпатува во Хрватска, поточно на Пореч, каде ќе настапи во еден клуб. Карлеуша повторно се облече секси, а во оваа креација прошета и по пистата.

Heading to Poreč🛩

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

На тесната маичка и се оцртуваа брадавиците, но Јелена се чувствуваше тотално опуштено. Фрчеа лајкови и пофалби на сметка на нејзиниот изглед.

Walk walk 🛩

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Погледнете како ЈК, го соблече момчето на еден од своите настапи на следниот линк:

 

Scroll to Top