(ВИДЕО) Карлеуша прошета на писта, во супер секси издание

By
Јелена Карлеуша стигна во Хрватска на уште еден настап.Таа повторно жари и пали. Пејачката отпатува во Хрватска, поточно на Пореч, каде ќе настапи во еден клуб. Карлеуша повторно се облече секси, а во оваа креација прошета и по пистата.

dobivaj vesti na viber

Heading to Poreč🛩

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

На тесната маичка и се оцртуваа брадавиците, но Јелена се чувствуваше тотално опуштено. Фрчеа лајкови и пофалби на сметка на нејзиниот изглед.

Walk walk 🛩

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Погледнете како ЈК, го соблече момчето на еден од своите настапи на следниот линк:

 

Ќе ви се допадне

https://animefreak1.com/. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

anime website Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub)

sites to watch anime The Rising of the Shield Hero (Dub)

anime freaks website My Hero Academia (Dub)

Dragon Ball Super (Dub) Episode 126

anime online Attack on Titan Season 2 (Dub)

tải go88