(ВИДЕО) Луна Џогани не сте ја виделе во попровокативно издание

Луна Џогани се пофали со снимките на кои позира без долен веш.

Младата Луна продолжи да го привлекува вниманието со провокативни фотки, а овој пат се сликаше без гаќички.

Ќерката на Анабела Атијас и Гаги Џогани прво ги објавија новите слики во бикини…

Enjoy life 🤘👙🔥 @dd_fashion_online

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

… А потоа следеа фотки во оскуден фустан под кој Луна не носеше долен веш.

„Јас сум цврста, амбициозна и знам точно што сакам. Ако тоа ме прави ку**а, ОК“, напиша Луна на својот Инстаграм профил.

Ready for tonight 💋🤘

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on