(Фото) Викторија Бекам го дизајнираше вереничкиот фустан на идната снаа

By

Викторија Бекам го дизајнираше жолтиот фустан што го носи Никола Пелц, на фотографијата со која таа и Бруклин Бекам ја објавија свршувачката. 25-годишната глумица го покажа и свршеничкиот прстен што ѝ го дал синот на Дејвид и Викторија.

Двојката, која е во врска девет месеци, ја потврди свршувачката откако во јавноста се појавија озборувања дека Бруклин (21) ја побарал Никол за жена, а дека неговите родители се пресреќни.

„Пред две недели ја побарав мојата сродна душа да се омажи за мене и таа прифати. Јас сум најсреќниот човек на светот. Ветувам дека ќе бидам најдобриот сопруг“, напиша Бруклин на „Инстаграм“.

Тој додаде и дека сликата со која ја објави свршувачката ја направила неговата сестра Харпер.

(Фото) Се вери синот на Дејвид и Викторија Бекам

 

 

Ќе ви се допадне