Прва фотографија од синот на Миа Колучи откако ја победи болеста

Лусијана на социјалните мрежи објави црно-бела фотографија направена во нивниот дом.

Минатата година на малиот Ноа му беше дијагностициран рак на црниот дроб, но за среќа синот на Мајкл Бубле и Лусијана Лопилато ја доби битката со оваа болест.

3-годишниот Ноа моментално се чувствува добро, а тоа го потврдува фотографијата која ја сподели неговата мајка.

Scroll to Top