Се омажи Гвинет Палтроу

By

Холивудската ѕвезда Гвинет Палтроу тајно се омажи за продуцентот Бред Фалчак. Свадбата се одржа во куќата на актерката во Хамптонс, Лонг Ајленд, пренесува „Дејли мејл“. Меѓу малкуте гостите на настанот беа Роберт Дауни Џуниор, Џери Сејнфелд и Стивен Спилберг. Иако поканет, на венчавката не дојде Крис Мартин, поранешниот маж на Гвинет, со кого и глумицата, но и продуцентот се дружат често.

46-годишната Гвинет и продуцентот на „Убиството на Џани Версаче“ беа во врска четири години. Тие се верија минатата година. Ова е втор брак и за двајцата. Гвинет и Бред се запознаа во 2014 година, кога Палтроу имаше епизодна улога во серијата Mercy Club, чиј продуцент беше Фалчак. Истата година, претходно, глумицата се раздели со фронтменот на „Колдплеј“, Мартин, за кого беше мажена 10 години и со кого има две деца, 14-годишната Епл и 12-годишниот Моузес. И Бред има две деца, Броди и Изабела, од поранешната сопруга Сузан со која се разведе во 2013 година.

(Фото) Ќерката на Гвинет Палтроу поубава од мајка си

Ќе ви се допадне

AniWatch Watch english anime Online in HD for FREE

Heya Camp△: Sauna to Gohan to Sanrin Bike (https://wcostream.cc/m/JjNM) Episode Full

TwistMoe Watch english anime Online in HD for FREE

Website https://animeflix.nl: Watch Comic Party animeflix Episode 13 animeflix boruto

Sonongnghiep hochiminhcity: http://www.sonongnghiep.hochiminhcity.gov.vn/Lists/GopyDB/DispForm.aspx?ID=5175

Network changemakers: https://network.changemakers.com/profiles/106401427678513382854