(Видео) Алиша Витакер како Лара Крофт

By

Кога беше најавено снимањето на римејкот на филмот „Лара Крофт“, фановите скептично прокоментираа дека не постои некој што би можел да ја замени Анџелина Џоли. Првиот тизер постер за филмот, како и кусото видео покажуваат дека Алиша Витакер одлично се снаоѓа во улогата на Лара Крофт.

Ќе ви се допадне

AnimeFLV: Mahou Sensei Negima!: Mou Hitotsu no Sekai Extra - Mahou Shoujo Yue♥ anime episode Full online free at https://animeflv.uk online anime

Website https://kissanime.mx: Watch Avatar: The Legend of Korra (Dub) kissanime Episode 52 kissanime demon slayer

Website https://animeflix.nl: Watch Granblue Fantasy The Animation animeflix Episode 13 animeflix anime

AnimeHeaven: Soushin Shoujo Matoi: Kabushiki Gaisha Knight Busters anime episode Full online free at https://animeheaven.pro animeheaven unblocked

Recordsetter: https://recordsetter.com/user/gogoanimelol

Hulkshare: https://www.hulkshare.com/animeflixnl