(Видео) Синот на Елизабет Харли сними реклама за маскара со Ирина Шајк

Демијан, синот на глумицата Елизабет Харли, сними реклама за маскара со светскиот модел Ирина Шајк. На Инстаграм потоа објави видео од снимањето. 18-годишниот Демијан вели дека со воодушевување ја прифатил поканата да сними реклама за новата маскара на Пат Мекграт, но уште повеќе затоа што партнерка му е Шајк, која „го одзема здивот“.

dobivaj vesti na viber

И британската глумица откри дека е горда на нејзиниот син. Таа се пофали дека Демијан снимил нова реклама, а напиша и дека наскоро тој ќе стане најбараниот машки модел во светот.

https://www.instagram.com/p/CCloHCvFWGw/?utm_source=ig_embed

Scroll to Top