Ајкула за малку ќе му ја одгризаше неговата машкост

By
Животното ги зарило забите во неговиот стомак и не сакало да се одвои.На интернет се појави страшна снимка од нуркач на Флорида на кој ајкулата буквално му ги зарила забите во стомак.

Животното толку ги зарило забите во неговиот стомак што не можело да се одвои дури ни кога излегол од водата, а постоела можност да се спушти пониско и да му ја зафати неговата гордост.

На ова шокантно видео може да се види како Ервин Макарти се обидува да ја симне ајкулата од својот стомак. Тој пцуе, и набрзо заврши на подот во тешки болки и целиот во крв.

Неговите пријатели морале на сила да ја одвојат ајкулата од неговото тело, почнале да ја сечат за ајкулата да не го попушти стисокот и Ервин целосно да искрвави.

Погледнете како изгледаше овој страшен инцидент:

Ќе ви се допадне

AniWatch anime online: Watch Attack on Titan Season 3 (Dub) Episode 10 (https://aniwatch.pro/m/g1bp/ep-10)

GoGoAnime free anime: Watch Black Clover: The All Magic Knights Thanksgiving Festa Episode Full