Девојка го запроси момчето на терен по фудбалскиот натпревар

By

Клаудија го запроси своето момче Рубен Морено, на крајот од фудбалскиот натпревар во Шпанија. Таа клекна на теренот ѝ му го покажа прстенот, а тој иако го загуби мечот беше пресреќен. Кога дојде при себе ѝ кажа да. Двајцата се во врска веќе долго време, а имаат и син.

dobivaj vesti na viber

За потсетување, Морено игра како напаѓач веќе 3 години игра за шпанскиот тим ЦД Толедо, кој се натпреварува во 4-та лига, а последниот натпревар го загубија дома со 4:1 од Пуертолан.

 

Ќе ви се допадне

go88 events go88 không đăng nhập được facebook go88 âu

SUNWIN - Game bài đổi thưởng trực tuyến uy tín top 1 Sun Win sunwin s.r.o sunwin ơ đâu