Девојка го запроси момчето на терен по фудбалскиот натпревар

By

Клаудија го запроси своето момче Рубен Морено, на крајот од фудбалскиот натпревар во Шпанија. Таа клекна на теренот ѝ му го покажа прстенот, а тој иако го загуби мечот беше пресреќен. Кога дојде при себе ѝ кажа да. Двајцата се во врска веќе долго време, а имаат и син.

За потсетување, Морено игра како напаѓач веќе 3 години игра за шпанскиот тим ЦД Толедо, кој се натпреварува во 4-та лига, а последниот натпревар го загубија дома со 4:1 од Пуертолан.

 

Ќе ви се допадне

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

watch anime dub Seirei Gensouki: Spirit Chronicles

anime online So I'm a Spider, So What?

free anime online Hunter x Hunter (2011)

My Hero Academia Season 5 (Dub)

free anime Attack on Titan Season 2