„Доцниш 1399 дена“-љубовна двојка по четири години пак се сретна на скопскиот аеродром

By

Љубовна двојка од Македонија кои четири години била разделена, сега повторно се заедно. Тие објавија фотографии од скопскиот аеродром, на кој мажот со букет цвеќи и транспарент ја дочека саканата.

Тој напиша дека таа му доцнела 1399 дена, а фотографиите кои ги објави за кратко се споделуваа на социјалните мрежи.

 

 

 

 

 

Ќе ви се допадне

Kyousou Giga Pilot Episode Full

Website https://animedao.nl: Watch Intrigue in the Bakumatsu: Irohanihoheto (Dub) animedao Episode 26 re zero animedao

Website https://4anime.biz: Watch Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Zoku OVA 4anime Episode Full free anime

Website https://animeflv.uk: Watch Doraemon: Doraemon Comes Back (Movie) animeflv Episode Full animes online

Zippyshare: https://www.zippyshare.com/animefreakws

Sandiegoreader: https://www.sandiegoreader.com/users/animeflixnl/