Две баби во Чаир се степале заради имот

By

Две баби се степале во Чаир заради имотни правни прашања. Од полицијата велат дека тепачката се случила во четвртокот на пладне во Чаир.

dobivaj vesti na viber

Пензионерките Ф.К. (71) и Н.К.С. (67) прво почнале вербално да се напаѓаат, а потоа почнале да се тепаат со што го нарушиле јавниот ред и мир.

 

Ќе ви се допадне

không rút được tiền từ go88

game bài sunwin truc tuyen mẹo chơi tài xỉu sunwin game sunwin