(Фото) Брачна двојка од година во година се сликале за семеен албум

By

Баба и дедо секоја година се фотографирале во дворот пред својата куќа.

Секогаш на исто место, еден крај друг, на стазата во дворот го овековечувале заедничкиот живот.

Промената на нивнатаоблека зборува и за промената на годишните времиња.

Последнатафотографија од оваа прекрасна серија предизвикува огромна тага. На неа дедото стои сам на стазата.

Ќе ви се допадне

Watch World Trigger 2nd Season Episode 2 at KissAnime kissanime one punch man

Watch Dragon Ball Z Episode 94 (https://crunchyrollfree.com/m/6xpk/ep-94) at website https://crunchyrollfree.com. See more crunchyroll free streaming