(Фото) Го погодил точниот резултат на мечевите од ЕП и освоил над 100.000 евра

By

Непознат обложувач успеал да го погоди точниот резултат на синоќешните два натпревари меѓу Хрватка и Шпанија и Франција и Швајцарија. Со вложени пет евра, тој освоил 106.875 евра. Тој уплатил само пет евра и ги одиграл точните резултати 3:3 на двата натпревари.

Вкупната квота изнесувала 22.500. За потсетување, двата натпревари синоќа имаа неверојатна завршница, откако и Хрватска и Швајцарија успеаја во последните мигови од натпреварот да го изедначат резултатот. Хрватска изгуби во продолженијата, додека Швајцарците беа подобри од Французите во изведувањето на пеналите.

Ќе ви се допадне

Sequence (https://kissanime.mx/m/1AEl) Episode Full

AnimeTV Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

4Anime: Ichi The Killer: Episode 0 anime episode Full online free at https://4anime.biz watch anime dub

Watch anime online for free at WCOStream watch anime free

Classiccarsales: http://classiccarsales.ie/author/animefreakws/

Godotengine: https://godotengine.org/qa/user/animefreakws