(Фото) И јас сум работник, рече шведската министерка за труд, која откако заврши со работата во Владата го чекаше ноќниот воз за да се врати дома

By

Шведската министерка за труд Елоа Јохансон, била сликана на железничата станица додека го чекаше ноќниот воз. Таа останала на работа до доцна во ноќта, а потоа со јавен превоз се враќа дома. За вечера рече дека купила сендвич од еден од пероните на железничката.

dobivaj vesti na viber

„Јас сум работнбик“ рече Елоа која доби голем број пофалби од нејзините фанови. Тие велат дека таквите луѓе ја прават државата голема и силна.

Ќе ви се допадне

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

watch anime dub Yosuga no Sora: In Solitude Where We are Least Alone

anime websites 4Anime Attack on Titan Final Season

4Anime Naruto (Dub) Episode 212

4Anime The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement Episode 23

free anime Horimiya (Dub)

tải go88