(Фото) Руските убавици го крадат шоуто на Мундијалот

Русинките се познати како едни од најубавите жени на светот. Една од нив е дваесет и четири годишната Натали Голба, која доаѓа од Москва и се занимава со манекенство и актерство.

dobivaj vesti na viber

Good morning, world!!! Me by my favorite @victoriajanashviliphoto

A post shared by Natalie Golba (@nataliegolba) on

Натали е една од девојките кои го засенија Мундијалот и втората најспоредна работа во светот ја ставија во втор план.

By @victoriajanashviliphoto for @fhmagram

A post shared by Natalie Golba (@nataliegolba) on

Таа како и многу други Русинки им даде поддршка на руската репрезентација, која веќе во вторник се подготвува за нивниот втор дуел со Египет.

 

Scroll to Top