(Фото) Седумгодишно момче објави список со правила како да ги освоите девојките

By

Седумгодишно момче од Србија го украде вниманието на социјалните мрежи откако го објави неговиот список од седум точки во кој открива како мажите треба да се однесуваат кон жените.

Тој во списокот објаснува како машките треба да се однесуваат за да го освојат срцето на девојките и како да ги задржат покрај себе.

На фотографијата е неговиот план од 12 точки.

7. Да ѝ се даде време.

8. Да се биде внимателен

9. Гушкање

10. Љубов

11. Да ѝ се даде приватност

12. Да внимавате на неа

Списокот на седумгодишното момче предизвика голем број позтивини реакции, а некои веќе сметаат дека уште сега тој е голем шмекер и дека е вистински маж.

 

 

 

Ќе ви се допадне

AnimeKisa Watch english anime Online in HD for FREE

Animepahe Watch anime online, English anime online HD

Macross Δ Movie: Gekijou no Walküre (https://animefreak.ws/m/gOR7) Episode Full

Website https://animeheaven.pro: Watch Mazinkaiser SKL (Dub) animeheaven Episode 3 toradora anime heaven

Metooo: https://www.metooo.io/u/gogoanimelol

Profile ameba: https://profile.ameba.jp/ameba/gogoanimelol