(Фото) Словенија и Хрватска во бело – натрупа снег

By

Речиси целиот континентален дел од Хрватска утрово е под снег. Снег падна и во Словенија.

Се е бело, блокирани се дел од патиштата.

 

Ќе ви се допадне

KissAnime kissanime mobile: Watch My Hero Academia 2 Episode 24 (https://kissanimeonline.com/m/z75P/ep-24)

WCOStream watch anime free: Watch My Hero Academia 3 (Dub) Episode 5