(Галерија) И родители и деца на фонтана: Мeнувањето сликички е традиција во парк

By

Традицијата да се менуваат сликички на фонтатаната во Градски парк годинава е посебно задоволство. Македонската фудбалска репрзентација првпат е на албумот на „Панини“ и ќе игра на ЕП. Топлото време денес ги измами скопјани, па со сликички се менуваа и деца и родетили.

Ќе ви се допадне

AnimeTV free anime tv shows: Watch The Misfit of Demon King Academy Episode 3

WCOStream watch anime dub: Watch DARLING in the FRANXX (Dub) Episode 16