(Галерија) Со пиштол и прстен среде Скопје, Филип ја побара за жена фитнес-инструкторката Ана Стојанова

By

Ана Стојанова е една од најпознатите фитнес-тренери кај нас. Пред неколку дена нејзиниот дечко ја побара за сопруга на уникатен начин, а потоа соделија и фотографии на инстаграм-профил.

Во униформи и со пиштоли на себе, тие снимале видео наменето за армијата на Ана, односно на девојките кои се дел од нејзините програми за слабеење и обликување на телото, и токму на снимањето Кирил ја изненадил со предлогот за брак. Сето ова се случувало на покривот на ГТЦ во Скопје.

„Кирил е сѐ што не сум можела ни да замислам, а сум сакала да ми се случи. Оние коишто ме следат поодамна знаат дека јас никогаш немаше да стигнам до тука ако не беше неговото искуство, знаење и поддршка во работата. Од првиот ден кога се појавив на оваа платформа знам дека го имам најголемиот грб на Македонија зад мене да ме чува, а од истиот тој човек ја црпам целата моја енергија, љубов и сила за да ви ја дадам вас“, вели Ана.

 

Ќе ви се допадне

sites to watch anime. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

watch anime dub That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2

AnimeFreak One Piece (Dub)

watch animes The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat

dubbed anime Naruto (Dub)

animefreaks official website The Rising of the Shield Hero (Dub)