Маж починал во сообраќајка предизвикана од лубеници

By

Лубеници што биле превезувани во преполна приколка паднале на патот во Филаделфија. Тоа предизвикало сообраќајна незгода во која загинало едно лице, пишува АП. Лубениците удриле во автомобил, а возачот ја загубил контролата и излетал од патот. При инцидентот животот го загубил 61-годишен патник во возилото.

Возачот на автомобилот бил хоспитализиран, а возачот што ги превезувал лубениците не бил сериозно повреден.

Ќе ви се допадне

Watch The Rising of the Shield Hero Episode 14 (https://animefreak.ws/m/zgad/ep-14) at website https://animefreak.ws. See more hunter x hunter animefreak

Watch My Hero Academia 2 Episode 10 at website https://crunchyrollfree.com. See more free watch one piece stampede crunchyroll