Мажите веруваат во овие лаги за жените

By

Повеќето мажи, не од сопствено искуство, туку затоа што тоа го слушнале, имаат некое стеретионо мислење за жените.

dobivaj vesti na viber

Ова се некои работи во кои мажите веруваат, а не се точни.

  • Жените не сакат секс
  • Жените не изневеруваат
  • На нив мажите им се потребни за да се чуствуваат сигурно
  • Жените се љубоморни една на друга

Ќе ви се допадне

quà tri ân go88 giftcode go88 go88 online

mở khoá tài khoản sunwin sunwin cổng 2 sunwin energy italia