Најромантичното место во светот се наоѓа во Украина и изгледа волшебно

By

Тунелот на љубовта е најромантичното место во светот. Природниот тунел настанал така што воз минал низ испреплетените крошни дрва и грмушки.

Постои легенда дека, секоја двојка која ќе мине низ тунелот, држејќи се за рака, ќе и се остварат желбите.

Ќе ви се допадне

WCOStream: Tezuka Osamu Monogatari: Boku wa Son Gokuu anime episode Full online free at https://wcostream.cc wcostream attack on titan

AnimeKisa: Karas (Dub) anime episode 6 online free at https://animekisa.in dubbed anime

Website https://animeheaven.pro: Watch Birdy the Mighty: Decode OVA (Dub) animeheaven Episode Full animeheaven bna

eX-Driver the Movie (Dub) (https://animetv.cc/m/72PN) Episode 1-a

Getpocket: https://getpocket.com/@gogoanimelol

Digi: https://www.digi.com/support/forum/user/gogoanimelol