Направила 50 операции за да личи на Анџелина Џоли

By

Иранката Сара Табар (29) имала неверојатни 50 пластични операции за да личи на славната актерка Анџелина Џоли, пишува германски „Билд“.

نرو بدون تو سخت ميگذره..!❄️

A post shared by سحرتبر..!👾✌🏻 (@sahartabar_official) on

Освен операцијата, Сара се изгладнувала и стигнала до тежина од само 40 килограми, за лицето да ѝ се вклопи со конструкцијата на телото, како на Анџелина.

باهامه كل تهران..!👅🖕🏻

A post shared by سحرتبر..!👾✌🏻 (@sahartabar_official) on

Поради ова, таа привлекла големо внимание на социјалните мрежи, па со само 28 објави на инстаграм-профилот привлекла повеќе од 250.000 обожаватели.

از اينكه متفاوت باشي نترس از اين بترس كه مثل بقيه باشي..!🙏 سـحـرتبـــــــر..!❄🔮

A post shared by سحرتبر..!👾✌🏻 (@sahartabar_official) on

Добар дел од нив не ја одобруваат нејзината трансформација, па многумина сметаат дека не личи на човечко суштество и ја споредуваат со ликот од цртаниот филм „Мртва невеста“.

قاب سوپرمن نابه😻🔮👅 ناب ترين پيج😻👇🏻 @case__mobilee @case__mobilee @case__mobilee @case__mobilee

A post shared by سحرتبر..!👾✌🏻 (@sahartabar_official) on

Колку точно пари потрошила на операции, не е познато.

ميام بالا سرت..!👅🖕🏻

A post shared by سحرتبر..!👾✌🏻 (@sahartabar_official) on

Ќе ви се допадне

GoGoAnime assassination classroom gogoanime: Watch Attack on Titan Final Season Episode 13 (https://gogoanime.be/m/RzD2/ep-13)

ANIMEFLIX animeflix website: Watch Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita. Episode 1